Innolift

Paletový nakladač INNOLIFT nabízíme těm, kteří přemýšlí o koupi hydraulického čela pro svou dodávku. Hydraulické čelo montované na dodávky má nosnost 500-750kg a je pevně namontované k vozu, má také výrazně vyšší pořizovací náklady. Pokud se tedy něco pokazí, nemůžete paletu naložit.

INNOLIFT je dobrá volba místo hydrauleckého čela v poměru cena/výkon. Pokud má dodávka poruchu, vezmete jinou a paletu naložíte a vyložíte nakladačem.

innfoto.jpeg

Nabíjecí kabel do auta Více informací  do 14 dnů Nabíjecí kabel do auta Nabíjecí kabel do auta o délce 3m. 2 300
Nastavitelný přejezdový plech Více informací  do 14 dnů Nastavitelný přejezdový plech Nastavitelný hliníkový plech vhodný pro 90% typů vozidel. Hliníkový plech je ve třech dílech. Nastavíte dle potřeb Vašeho vozu. prodlužuje hranu nákladového prostoru vozu na úroveň nárazníku umožňuje nakládku i pro vozy s… 5 400

Innolift je revoluční nový, lehký vysokozdvižný vozík, který je určen pro přepravu zboží, u lehkých až středních užitkových vozidel.

Innolift je jediný paletový nakladač, který naloží paletu i sám sebe přímo do vozidla!

Obrovskou výhodou je, že řidič nemusí v těžkých podmínkách zvedat těžké náklady, takže z hlediska bezpečnosti je Innolift dokonalou odpovědí.

Samotné úspory času zaručují, že Innolift je velmi nákladově efektivní a umožňuje rychlou návratnost malé investice.

Samotný stroj je vyráběn ze velmi vysokých standardů, takže je spolehlivý a snadno ovladatelný a udržovatelný. Účinnost při návrhu a výrobě zajišťuje, že Innolift je cenově dostupný pro jakékoliv malé nebo velké podniky. Může zvedat až 600 kg až 1120 mm.

Innolift je vybaven baterií 12 V, motorem s výkonem 8 kW. Stroj je dodáván s vysokorychlostní nabíječkou a nabíjecím kabelem pro nabíjení ve vozidle.

Čtyři modely byly navrženy a vyrobeny tak, aby vyhovovaly většině obchodních požadavků. Při největším modelu s hmotností pouhých 204 kg může obsluha maximalizovat nosnost vozu. To eliminuje potřebu drahého hydraulického čela, které vyžaduje samostatný paletový vozík nebo vozík.